Aktuality a novinky

Ploty Twinson jsou bezúdržbové a něco vydrží

Zajistěte si na své zahradě maximální pocit soukromí. Pořiďte si plot Twinson, který vám perfektně poslouží mnoho let, aniž byste jej museli náročně udržovat.

06.09.2021 celý článek

Ploty Twinson jsou bezúdržbové a něco vydrží

Zajistěte si na své zahradě maximální pocit soukromí. Pořiďte si plot Twinson, který vám perfektně poslouží mnoho let, aniž byste jej museli náročně udržovat. Jedná se o mimořádně odolný plotový systém z hliníku a prken, který v sobě kombinuje vzhled dřeva a odolnost PVC. 

26.08.2021 celý článek

HS portál - ideální řešení pro velké prosklené plochy

08.08.2021 celý článek

Plastová okna Elegant - udržitelnost a kvalita oceňovaného designu

Hledáte plastová okna, která budou vynikat tepelně-izolačními vlastnosti a současně budou v souladu s vaším ekologickým přístupem? Rádi bychom vám představili plastová okna Elegant, která díky recyklovanému jádru EcoPowerCore nabízejí ekologickou alternativu k hliníkovým oknům.

08.08.2021 celý článek

Vchodové dveře Prestige jsou odolné a bezpečné

Od vchodových dveří očekáváme, že dokážou odolat nejen vlivům počasí, ale i vloupání. V naší nabídce proto najdete vchodové dveře Prestige, které skutečně něco vydrží. Zároveň mají atraktivní vzhled a dodají vašemu domu styl.

08.08.2021 celý článek

Venkovní žaluzie Z 90 splní dokonale nároky na stínění i zajištění soukromí

Doplňte svá okna o externí prvek, který je nejen estetický, ale také praktický. Pořiďte si venkovní žaluzie, které se řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken.

08.08.2021 celý článek

Terasové desky Twinson - to nejlepší řešení pro váš venkovní prostor

Dodejte své terase moderní design i praktičnost. Terasové desky Twinson mají vzhled dřeva a současně vynikající odolnost PVC. Terasy Twinson proto představují jednoduchou údržbu bez potřeby nátěrů a dlouhou životnost. Spolehlivě totiž odolají všem vlivům počasí i mechanickému poškození. Narozdíl od jiných materiálů, desky Twinson nezarůstají mechem, jsou odolné vůči hnilobě i parazitům a vyhne se jim i hmyz.

08.08.2021 celý článek

Objevte výhody předokenních rolet

Předokenní rolety vám umožní nejen plynule regulovat ostré sluneční záření v místnosti, ale také efektivně působí jako tepelný či protihlukový izolant domu. Nenechte proto vašimi okny unikat zbytečně teplo a v létě zase ochraňte interiér před přehříváním. Zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění či klimatizaci.

08.08.2021 celý článek

________________________________________________________________________________________________________________________________

Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 17:00
So, Ne: dle dohody