Aktuality a novinky

Plastové a dřevotřískové vnitřní parapety

Vnitřní parapet je nedílnou součást okna v každém interiéru. Právě proto je důležité, aby parapet byl sladěný se zbytkem zařízení místnosti, alespoň v rámci možností. Také je důležité, aby parapety něco vydržely a plnily svoji funkci po co nejdelší dobu.

27.03.2023 celý článek

Masivní palubka Twinson Terrace Massive PRO s tvrdým plastovým povrchem pro vysokou zátěž

Hledáte opravdu odolný materiál pro podlahu vaší venkovní terasy? Vsaďte na terasy Twinson Terrace Massive Pro. Tyto terasové palubky mají plastové opláštění, které zajišťuje vysokou odolnost vůči skvrnám a poškrábání.

17.02.2023 celý článek

Odsuvně-posuvné dveře mají vynikající izolační vlastnosti

Běžnými terasovými nebo balkonovými dveřmi může unikat velké množství tepla. Tomu lze ovšem zabránit v případě, že si pořídíte kvalitní odsuvně posuvné dveře Arcade, Prestige i Eforte. Arcade jsou ekonomické, ale spolehlivé profily s dobrou izolací. Prestige a Eforte vynikají svými izolačními vlastnostmi. Dveřní profily Eforte jsou dokonce vhodné pro pasivní domy.

06.01.2023 celý článek

Plastová okna Elegant s recyklovaným jádrem

Pořiďte si plastová okna, která vypadají elegantně a současně zajistí dokonalé těsnění. Rádi bychom vám představili plastová okna Elegant, která představuje ekologicky praktickou alternativu k hliníkovým oknům, a to díky recyklovanému jádru EcoPowerCore.

29.11.2022 celý článek

Hliníkový fasádní obklad Twinson Premium přispívá k izolaci domu

Hledáte moderní fasádní obklad, který bude bezúdržbový a zároveň vám pomůže ušetřit výdaje za energie? Rádi bychom vám v tom případě představili fasádní hliníkový obklad Twinson Premium, který splňuje nejen tyto požadavky, ale má také mnoho dalších předností.

05.10.2022 celý článek

Skládací dveře na terasu nabízejí dokonale otevřený prostor bez sloupků

Jednou z variant, jaké vybrat dveře na terasu, jsou skládací dveře, které mají zejména tu výhodu, že k jejich funkčnosti a instalaci nejsou potřeba sloupky. To znamená, že celou zasklenou plochu snadno odsunete pomocí „harmonikového mechanismu“. Současně nebudete nijak omezeni, jelikož lze tyto skládací dveře zafixovat v jakékoliv poloze.

24.08.2022 celý článek

Fasádní obklad Twinson premium

Jaký fasádní obklad vám zajistí dlouhou životnost? Odpovědí je fasáda z kompozitního materiálu Twinson premium, která v sobě unikátním způsobem propojuje vlastnosti dřeva a PVC.

25.05.2022 celý článek

Plastová okna Eforte jsou vhodná pro pasivní domy

Jaká plastová okna použít pro nízkoenergetické a pasivní domy? V naší nabídce najdete prvotřídní plastová okna Eforte s 6komorovými profily, která jsou vhodná pro úsporné bydlení.

02.05.2022 celý článek

Vertikální žaluzie pro vaše soukromí

Jak optimálně zastínit interiér? Pro kvalitní stínění vašeho okna a zajištění vašeho soukromí jsou skvělou volbou vertikální žaluzie, které se perfektně hodí do interiéru s klasickými i francouzskými okny.

21.03.2022 celý článek

Plastové dveře Arcade s ocelovými výztuhami

Pořiďte si vchodové dveře, které něco vydrží. Plastové dveře Arcade s ocelovými výztuhami jsou odolné a bezpečné. Jsme si tím jistí, jelikož jsou testovány na 100 000 zavření, což odpovídá 20 letům používání dveří. Minimálně tolik let vám tedy plastové dveře Arcade budou skvěle sloužit.

22.02.2022 celý článek

Předokenní rolety na ruční i motorové ovládání

Předokenní rolety umožňují nejen plynulou regulaci ostrých slunečních paprsků v místnosti, ale také efektivně působí jako tepelný či protihlukový izolant domu. Nenechte proto vašimi okny unikat zbytečně teplo a v létě zase ochraňte interiér před přehříváním. Zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění či klimatizaci.

02.02.2022 celý článek

Plastové dveře Eforte - bezpečí a odolnost až 20 let

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili plastové dveřní profily Eforte, které se vyznačují mimořádnou odolností. Ta je zajištěna zpevněním ocelovou výztuhou a zesílenou výztuží ze zinkových odlitků, která zvyšuje odolnost rohů. Společně s bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištou jsou dveře Eforte mimořádně odolné vůči mechanickému poškození i vloupání.

26.11.2021 celý článek

Venkovní parapety, které se neohnou a nezvlní

Reprezentativní vzhled a vysoká odolnost. To jsou dva základní parametry, podle kterých vybíráme venkovní okenní parapety. My vám přesně takové parapety můžeme nabídnout.

01.11.2021 celý článek

Fasádní PVC obklad dodá vašemu domu styl a zlepší jeho izolaci

Objevte moderní, spolehlivou a současně ekonomickou variantu obložení fasády vašeho domu. Představujeme vám PVC fasádní obklad Standard, který navíc podpoří i odolnost fasády a zlepší její izolaci.

28.09.2021 celý článek

Ploty Twinson jsou bezúdržbové a něco vydrží

Zajistěte si na své zahradě maximální pocit soukromí. Pořiďte si plot Twinson, který vám perfektně poslouží mnoho let, aniž byste jej museli náročně udržovat.

06.09.2021 celý článek

Ploty Twinson jsou bezúdržbové a něco vydrží

Zajistěte si na své zahradě maximální pocit soukromí. Pořiďte si plot Twinson, který vám perfektně poslouží mnoho let, aniž byste jej museli náročně udržovat. Jedná se o mimořádně odolný plotový systém z hliníku a prken, který v sobě kombinuje vzhled dřeva a odolnost PVC. 

26.08.2021 celý článek

Vchodové dveře Prestige jsou odolné a bezpečné

Od vchodových dveří očekáváme, že dokážou odolat nejen vlivům počasí, ale i vloupání. V naší nabídce proto najdete vchodové dveře Prestige, které skutečně něco vydrží. Zároveň mají atraktivní vzhled a dodají vašemu domu styl.

08.08.2021 celý článek

Venkovní žaluzie Z 90 splní dokonale nároky na stínění i zajištění soukromí

Doplňte svá okna o externí prvek, který je nejen estetický, ale také praktický. Pořiďte si venkovní žaluzie, které se řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken.

08.08.2021 celý článek

Terasové desky Twinson - to nejlepší řešení pro váš venkovní prostor

Dodejte své terase moderní design i praktičnost. Terasové desky Twinson mají vzhled dřeva a současně vynikající odolnost PVC. Terasy Twinson proto představují jednoduchou údržbu bez potřeby nátěrů a dlouhou životnost. Spolehlivě totiž odolají všem vlivům počasí i mechanickému poškození. Narozdíl od jiných materiálů, desky Twinson nezarůstají mechem, jsou odolné vůči hnilobě i parazitům a vyhne se jim i hmyz.

08.08.2021 celý článek

Objevte výhody předokenních rolet

Předokenní rolety vám umožní nejen plynule regulovat ostré sluneční záření v místnosti, ale také efektivně působí jako tepelný či protihlukový izolant domu. Nenechte proto vašimi okny unikat zbytečně teplo a v létě zase ochraňte interiér před přehříváním. Zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění či klimatizaci.

08.08.2021 celý článek

HS portál - ideální řešení pro velké prosklené plochy

08.08.2021 celý článek

Plastová okna Elegant - udržitelnost a kvalita oceňovaného designu

Hledáte plastová okna, která budou vynikat tepelně-izolačními vlastnosti a současně budou v souladu s vaším ekologickým přístupem? Rádi bychom vám představili plastová okna Elegant, která díky recyklovanému jádru EcoPowerCore nabízejí ekologickou alternativu k hliníkovým oknům.

08.08.2021 celý článek

Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody