Odsuvně-posuvné dveře mají vynikající izolační vlastnosti

Běžnými terasovými nebo balkonovými dveřmi může unikat velké množství tepla. Tomu lze ovšem zabránit v případě, že si pořídíte kvalitní odsuvně posuvné dveře Arcade, Prestige i Eforte. Arcade jsou ekonomické, ale spolehlivé profily s dobrou izolací. Prestige a Eforte vynikají svými izolačními vlastnostmi. Dveřní profily Eforte jsou dokonce vhodné pro pasivní domy.

Odsuvně-posuvné dveře vyrábíme ve 4komorovém i 5komorovém provedení. Se dvěma nebo čtyřmi křídly vysokými až 2,3 a širokými až 1,6 m získáte velkou prosklenou plochu. Odsuvně-posuvné dveře mají skvělé izolační vlastnosti a pomohou vám snížit výdaje za energie.

Dveře mají kvalitní těsnění, které je vkládáno přímo do profilů. Proto nevzniká pnutí a těsnění se nezkracuje. Jsou bezpečně utěsněné proti dešťové vodě a účinně zabraňují únikům tepla z domu. Dveře jsou dobře stabilní a odolné proti vloupání. Odolnost je možné zvýšit také bezpečnostním sklem.

Odsuvně-posuvné dveře na balkon či terasu si můžete přizpůsobit dle sebe. Na výběr máte celkem 40 barev a dekorů, takže vnitřní hrany profilů nemusí být jen bílé. Jedno křídlo z bílých profilů může být široké až 1,6 m a vysoké 2,3 m, křídlo z barevných profilů může být široké 1,4 m a vysoké 2,2 m.

 

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody