Odsuvně posuvné dveře

Odsuvně-posuvné balkonové nebo terasové dveře vpustí do domu záplavu světla. Se dvěma nebo čtyřmi křídly vysokými až 2,3 a širokými až 1,6 m získáte velkou prosklenou plochu.

Vyrábíme je ve 4komorovém i 5komorovém provedení. Díky tomu jsou vhodné pro zateplené rodinné domy i pasivní domy. Mají skvělé izolační vlastnosti – s kvalitním těsněním a možností zasklení až 56 mm snižují výdaje za energie.

ÚSPORA ENERGIE S KVALITNÍM TĚSNĚNÍM

Odsuvně-posuvné terasové a balkonové dveře vyrábíme s profily Arcade, Prestige i Eforte. Arcade jsou ekonomické, ale spolehlivé profily s dobrou izolací. Prestige a Eforte vynikají svými izolačními vlastnostmi. Dveřní profily Eforte jsou dokonce vhodné pro pasivní domy.

Dveře se všemi třemi typy profilů jsou bezpečně utěsněné proti dešťové vodě a účinně zabraňují únikům tepla z domu. Díky tomu snižují výdaje domácnosti za energie. Při výrobě používáme kvalitní těsnění, které vkládáme přímo do profilů a nenavlékáme je dodatečně strojově. Proto nevzniká pnutí a těsnění se nezkracuje.

DVEŘE PRO KAŽDÝ STYL

Design dveří je jen na vás. Na výběr máte celkem 40 barev a dekorů. Ať si zvolíte imitaci kovu, dřeva, originální barvy, nebo tradiční bílou, dveře budou dobře vypadat i otevřené. Jako jediní vyrábíme dveřní profily s bílým, hnědým a také šedým jádrem, takže vnitřní hrany profilů nemusí být jen bílé.

Na vás je i velikost dveří. Jedno křídlo z bílých profilů může být široké až 1,6 m a vysoké 2,3 m, křídlo z barevných profilů může být široké 1,4 m a vysoké 2,2 m. Celkem budou mít dveře buď dvě, nebo čtyři křídla. Posuvná křídla můžete nejen otevřít, ale i vyklopit.

DOMOV V BEZPEČÍ

Dveře s našimi profily chrání bezpečí vašeho domova. Používáme bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištu a celou konstrukci zpevňujeme mechanickými rohovými spojkami. S nimi jsou dveře stabilní a odolné proti vloupání. Odolnost je možné zvýšit také bezpečnostním sklem.

Parametry:

  • 4komorové (Arcade) nebo 5komorové (Prestige, Eforte) provedení
  • vestavná hloubka 71, 76 nebo 84 mm
  • možnost zasklení 12 - 56 mm
  • dvoukřídlé nebo čtyřkřídlé provedení
  • výška křídla až 2,3 m; šířka až 1,6 m

Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody