Terasové desky Twinson - to nejlepší řešení pro váš venkovní prostor

Dodejte své terase moderní design i praktičnost. Terasové desky Twinson mají vzhled dřeva a současně vynikající odolnost PVC. Terasy Twinson proto představují jednoduchou údržbu bez potřeby nátěrů a dlouhou životnost. Spolehlivě totiž odolají všem vlivům počasí i mechanickému poškození. Narozdíl od jiných materiálů, desky Twinson nezarůstají mechem, jsou odolné vůči hnilobě i parazitům a vyhne se jim i hmyz.

Vynikající je také nosnost teras Twinson, která je až 4x větší než u běžných kompozitových teras. Prkna Twinson jsou odolná vůči poškrábání a jsou samozhášecí. Na terase Twinson proto můžete grilovat bez obav.

Terasové desky Twinson navíc nekloužou ani za deště. Ideální jsou proto nejen na terasy, chodníčky, balkony, venkovní fasádní obklady, ale mimořádně vhodné jsou kolem bazénů a pro veškeré venkovní plochy.

Terasová prkna Twinson snadno se opracovávají. Můžete je libovolně kombinovat a vytvářet nejrozmanitější tvary. Nevytvářejí třísky, neštěpí, nepraskají se a nedrolí. Díky tomu, že jsou desky Twinson plně recyklovatelné, jsou také šetrné k životnímu prostředí.

Twinson terasy zaručí, že vaše venkovní terasa zůstane nezměněná po dlouhou dobu. Tato investice se vám proto rozhodně vyplatí. Užívejte si maximální komfort s terasou Twinson! V případě zájmu nás kontaktujte.


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody