Ploty Twinson

Twinson Fencing je odolný a designový plotový systém z hliníku a prken Twinson. Kompozitní materiál Twinson kombinuje luxusní vzhled dřeva a odolnost PVC – na rozdíl od dřeva nepotřebuje zvláštní údržbu a je odolný proti napadení dřevokaznými houbami a hmyzem. Pevná konstrukce plotu vydrží nápor větru o síle až 140 km/h podle normy EN NF 1991-1-4/AN.

Ploty Twinson_1 

Ploty Twinson

PEVNÁ KONSTRUKCE A ODOLNÝ MATERIÁL

WPC materiál Twinson, ze kterého se plot Twinson Fencing skládá, vyrábíme ze směsi borovicových pilin a PVC. Tak získáme to nejlepší z obou materiálů: přírodní vzhled dřeva a odolnost PVC. Zatímco dřevo napadají dřevokazné houby a hmyz, prkna Twinson jsou proti nim odolná. Proto mají dlouhou životnost a nelámou se.

Jednotlivá prkna se ve sloupcích zasazují do těsnění, takže drží pevně na svém místě. Pro uchycení prken k sobě vkládáme do balení nerezové spojky. Každé třetí prkno má navíc ocelovou výztuhu, a tak plot vydrží vítr o rychlosti až 140 km/h.

DŘEVĚNÝ DESIGN V 6 BARVÁCH

Jakou barvu bude mít váš plot? Na výběr máte 6 přírodních barev. Každá barva po montáži časem mírně zesvětlá, to ale neznamená nic špatného. Změna barvy dokazuje, že prkna obsahují přírodní dřevo. Zhruba po měsíci se barva ustálí a dál se nemění – materiál Twinson na rozdíl od dřeva nešedne.

Hliníkové sloupky a oblé vrchní zakončení plotu vyrábíme ve stříbrné a černé eloxované barvě. 

MATERIÁL PŘÁTELSKÝ K PŘÍRODĚ

Borovicové dřevo, ze kterého vyrábíme prkna Twinson, pochází z lesů s certifikátem PEFC. Tento certifikát zaručuje, že se dřevo z lesa netěží rychleji, než roste. Prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná, a tak je jejich výroba i likvidace přátelská k přírodě.

Parametry:

  • výška plotu 1,15 nebo 1,85 m
  • vyšší varianta s nutností zabetonování sloupku
  • vzdálenost mezi sloupky max. 2 m
  • hliníkové sloupky
  • odolnost proti větru o rychlosti až 140 km/h

Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody