Masivní palubka Twinson Terrace Massive PRO s tvrdým plastovým povrchem pro vysokou zátěž

Hledáte opravdu odolný materiál pro podlahu vaší venkovní terasy? Vsaďte na terasy Twinson Terrace Massive Pro. Tyto terasové palubky mají plastové opláštění, které zajišťuje vysokou odolnost vůči skvrnám a poškrábání.

Masivní palubky Terrace Massive mají vzhled masivního dřeva, a to zejména svými barevnými odstíny inspirovanými přírodou. Po palubkách můžete chodit bezpečně naboso, jelikož mají velmi jemný hladký povrch bez třísek.

Palubky na terasu Terrace Masive Pro jsou naprosto nenáročné na údržbu. Díky tomu, že ochranná vrstva zabraňuje pronikání skvrn do povrchu, je čištění velmi jednoduché. To oceníte třeba v případě, že chcete na terase grilovat.

Systém Terrace Massive Pro jde velice rychle a snadno namontovat pomocí systému neviditelných klipů. Díky nízké celkové stavební výšce pouze 36 mm je systém optimální také pro sanaci balkonů a teras. Pro plovoucí konstrukce, např. u střešních teras, jsou možné stavební výšky od 70 mm.


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody