Terasy Terrace Massive PRO

Terasové palubky odolné vůči skvrnám, s plastovým opláštěním, se vzhledem dřeva.

Masivní palubky Terrace Massive Pro jsou potažené tenkou vrstvou polymeru (PVC), která dřevoplast chrání před poškrábáním a skvrnami různého původu.  Palubky také lépe odolávají působení vnějších vlivů.  Přírodní barvy s autentickým charakterem dřeva se hodí k jakémukoliv stylu bydlení. Terrace Masive Pro je obzvláště nenáročný na údržbu. Ochranná vrstva zabraňuje pronikání skvrn do povrchu, takže je čištění velmi jednoduché. Můžete si bez obav užít grilování i oslavy!

Hebký a jemný povrch bez třísek a trhlin – bezpečná a příjemná chůze naboso.

VELMI SNADNÁ MONTÁŽ

Systém Terrace Massive Pro lze rychle a snadno namontovat pomocí systému neviditelných klipů. K dispozici jsou různé nosné konstrukce z hliníku a materiálu Twinson s odpovídajícím příslušenstvím. S nízkou celkovou stavební výškou pouze 36 mm je systém optimální také pro sanaci balkonů a teras. Pro plovoucí konstrukce, např. u střešních teras, jsou možné stavební výšky od 70 mm.

FASCINUJÍCÍ BARVY SE VZHLEDEM PŘÍRODNÍHO TVRDÉHO DŘEVA

Čtyři přírodní barevné odstíny nevyblednou ani po letech. Přirozený vzhled dřeva je podpořen vzorováním, které imituje kresbu dřeva, a plynulým barevným přechodem u dvou barevných odstínů – hnědého antického dubu a kouřově šedého dubu.
 Vzhled obou barevných odstínů s barevným přechodem se nepravidelně mění pro dosažení maximálně přirozeného výsledného vzhledu. Každá palubka je díky tomu unikátní.

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA

U našich opláštěných palubek Terrace Massive Pro je čištění ještě snadnější. Zcela dostačující je základní čištění dvakrát ročně čistou vodou nebo jemným mýdlovým roztokem a měkkým kartáčem. Nepoužívejte abrazivní čisticí, prostředky s acetonem ani nadměrné kartáčování, vedlo by to k „oblýskání“ povrchu. Skvrny od kečupu nebo podobné skvrny byste měli odstranit do 24 hodin. Použijte k tomu také vodu nebo jemný mýdlový roztok.

TERASY TWINSON ODOLALY PŘI ZKOUŠCE PŮSOBENÍ POŽÁRU

Všechny terasové systémy Twinson prošly zkouškou působení vnějšího požáru BROOF (t1) a mohou být tedy bez obav použity na plochých střechách rodinných domů i výrobních prostorů. Jde o jediný kompozitní dřevoplastový (WPC) materiál na střešní terasy a balkony, který tuto certifikaci momentálně má.

Parametry:

  • Masivní palubka s tvrdým plastovým povrchem pro vysokou zátěž
  • Absolutně nenáročná na údržbu, díky ochranné vrstvě odolná vůči poškrábání a skvrnám
  • Šířka 140 mm (užitná šířka 144,5 mm)
  • Snadné tvarování
  • Dva různé povrchy: strukturovaný se vzhledem dřeva a rýhovaný
  • Šířka spár jen 4,5 mm
  • 4 různé přírodní barvy, dvě z toho s přirozeným barevným přechodem


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody