Plastové a dřevotřískové vnitřní parapety

Vnitřní parapet je nedílnou součást okna v každém interiéru. Právě proto je důležité, aby parapet byl sladěný se zbytkem zařízení místnosti, alespoň v rámci možností. Také je důležité, aby parapety něco vydržely a plnily svoji funkci po co nejdelší dobu.

Vnitřní parapety jsou navíc velmi praktické, můžete totiž na ně postavit květináče nebo jiné dekorace. Existují 2 základní typy materiálů, ze kterých mohou vaše vnitřní parapety být.

Plastové vnitřní parapety

Plastové vnitřní parapety jsou vyrobeny z kvalitního PVC materiálu, díky kterému mají velmi dobrou stabilitu a také pevnost. To znamená, že i když se jedná o plastový materiál, nemusíte se bát, že by popraskal nebo měl nízkou životnost. Povrch parapetů je totiž opatřený speciální PVC nebo CPL fólií, díky které je odolnost parapetů ještě zvýšená a také díky tomuto potahu můžete mít svůj vnitřní parapet v široké škále barevných odstínů. Tento typ vnitřních parapetů také perfektně odolává vlhkosti, což se velmi vyplatí v případě, že chcete na parapetu pěstovat květiny.

Vnitřní dřevotřískové parapety

Dřevotřískové vnitřní parapety jsou speciální tím, že jsou vyráběny metodou postforming. To znamená, že se na ně lepí horní vrstva z lamina. Díky tomu dosahují dřevotřískové parapety výbornou životnost. Také jejich spodní strana je naimpregnovaná, díky čemuž se zabrání jejich vlhnutí a zajistí se jejich tvarová stálost. Dřevotřískové parapety jsou k dostání v široké škále barevných odstínů a dekorů. Máte zájem o vnitřní parapety? Kontaktujte naši firmu.


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody