HS portál - ideální řešení pro velké prosklené plochy

Elegance a funkčnost zdvižně posuvných systémů HS portál vás příjemně překvapí. Tyto posuvné systémy totiž poskytují mnohem větší možnosti z hlediska designu, rozměrů i funkčního využití než klasická francouzská okna a francouzské dveře. HS portál vám nabízí komfortní posuvný systém, kde se křídlo posouvá po kolejnici na skrytých vozících, paralelně s neotvíravou částí. Toto řešení umožňuje posuv i rozměrného křídla vysoké hmotnosti.

Propojí váš interiér se zahradou, terasou nebo balkonem

Současným trendem bydlení v rodinném domě je propojení interiéru se zahradou. Zdvižně posuvné dveřní systémy HS portál vám takové propojení zajistí. Zvětší hranice vašeho bydlení o terasu, zahradu či balkon a umožní jejich plnohodnotné využití. Navíc práh dveří je nízký, v podstatě bezbariérový, což je další velká výhoda oproti jiným systémům posuvných dveří.

Mimořádné tepelně-izolační vlastnosti a stabilita

Zdvižně posuvné systémy HS portál odpovídají současným trendům a požadavkům na co největší plochy skel. Vpustí do interiéru množství světla a současně dosahují skvělých tepelně-izolačních vlastností. Ty jsou zaručeny použitím vícekomorového profilu. Ocelové výztuhy pak dodávají rámům maximální stabilitu a dlouhou životnost.

Oceníte také harmonický design dveří a oken, který v sobě snoubí vysokou funkčnost i výbornou zvukotěsnost. Okenní profil Prestige navíc splňuje požadavky norem týkajících se energetické úspornosti pro pasivní domy.


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody