Skládací dveře na terasu nabízejí dokonale otevřený prostor bez sloupků

Jednou z variant, jaké vybrat dveře na terasu, jsou skládací dveře, které mají zejména tu výhodu, že k jejich funkčnosti a instalaci nejsou potřeba sloupky. To znamená, že celou zasklenou plochu snadno odsunete pomocí „harmonikového mechanismu“. Současně nebudete nijak omezeni, jelikož lze tyto skládací dveře zafixovat v jakékoliv poloze.

Skládací dveře mohou mít 4komorové nebo 5komorové dveřní profily, které výborně izolující variantě a přispívají tedy k úsporám energií. Díky skládacím dveřím na terasu či balkon získáte také otevřený prostor bez pevného zasklení, takže lze takto dosáhnout dokonalé propojení s venkem.

Otevřené dveře můžete zafixovat v jakékoliv poloze, ať zcela odsunuté stranou, nebo jen částečně otevřené. Skládací dveře také mohou být bezbariérové. V závislosti na typu kování lze zajistit, aby byl práh nižší než 2 cm.

 

 

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody