Skládací dveře

Skládací dveře propojují dům se zahradou průchodem bez sloupků a pevného zasklení. Celou zasklenou plochu snadno odsunete pomocí „harmonikového mechanismu“ a dveře zafixujete v jakékoliv poloze.

Dveřní profily pro skládací dveře vyrábíme v ekonomické 4komorové a výborně izolující 5komorové variantě. Jsou proto vhodné, ideální, ať řešíte napnutý rozpočet, nebo budoucí úsporu energií.

OTEVŘENÝ PROSTOR BEZ SLOUPKŮ A PEVNÉHO ZASKLENÍ

Skládací dveře stačí odsunout stranou, aby vznikl velký otevřený prostor. V něm nepřekáží sloupky, pevné zasklení ani boční díly – interiér je dokonale propojený se zahradou nebo balkonem. Otevřené dveře můžete zafixovat v jakékoliv poloze, ať zcela odsunuté stranou, nebo jen částečně otevřené.

V závislosti na typu kování mohou být skládací dveře i bezbariérové, tedy s prahem nižším než 2 cm.

40 DEKORŮ A ŠEDÉ JÁDRO

Jak budou vypadat vaše balkonové dveře? Na výběr máte u profilů Arcade 36, u profilů Prestige a Eforte 40 barev a dekorů. Mezi nimi jsou imitace dřeva a hliníku, originální barvy i tradiční bílá. Pokud si vyberete moderní imitaci kovu, nezůstanou vnitřní hrany profilů bílé. Jako jediní totiž vyrábíme dveřní profily s šedým jádrem.

EKONOMICKÉ ŘEŠENÍ I ÚSPORA ENERGIE

Dveřní profily pro skládací balkonové dveře vyrábíme ve dvou variantách. 4komorové profily Arcade jsou ideální pro rodiny, které hledají ekonomické, ale spolehlivé balkonové dveře. 5komorové profily Prestige a Eforte pak využijí majitelé zateplených a pasivních domů, kteří chtějí především snížit výdaje za energie. Obě tyto varianty vyrábíme se stejným důrazem na kvalitu, liší se jen izolačními vlastnostmi.

Parametry:

  • 4komorové (Arcade) nebo 5komorové (Prestige, Eforte) provedení
  • vestavná hloubka 71 nebo 76 mm
  • možnost zasklení 12–56 mm
  • možné bezbariérové kování

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody