Ploty Twinson jsou bezúdržbové a něco vydrží

Zajistěte si na své zahradě maximální pocit soukromí. Pořiďte si plot Twinson, který vám perfektně poslouží mnoho let, aniž byste jej museli náročně udržovat. Jedná se o mimořádně odolný plotový systém z hliníku a prken, který v sobě kombinuje vzhled dřeva a odolnost PVC. Oproti klasickému plotu ze dřeva je tedy odolný proti napadení dřevokaznými houbami a hmyzem a nepotřebuje zvláštní údržbu. U plotu Twinson také oceníte jeho pevnou konstrukci, která vydrží nápor větru o síle až 140 km/h podle normy EN NF 1991-1-4/AN.

WPC materiál Twinson je vyrobený ze směsi borovicových pilin a PVC. Proto mají ploty Twinson dlouhou životnost a nelámou se. Jednotlivá prkna se ve sloupcích zasazují do těsnění, takže drží pevně na svém místě. Pro uchycení prken k sobě vkládáme do balení nerezové spojky. Každé třetí prkno má navíc ocelovou výztuhu, a tak plot vydrží vítr o rychlosti až 140 km/h.

Barvu vašeho nového plotu si u nás můžete vybrat až ze 6 přírodních barev. Postupem času barva mírně zesvětlá, což dokazuje, že prkna obsahují i přírodní dřevo. Zhruba po měsíci se barva ustálí a dál se nemění, na rozdíl od dřeva nešedne. Hliníkové sloupky a oblé vrchní zakončení plotu vám můžeme nabídnout ve stříbrné a černé eloxované barvě.

Ploty Twinson využívají borovicové dřevo, které pochází z lesů s certifikátem PEFC, který garantuje, že se dřevo z lesa netěží rychleji, než roste. Velkým kladem je také fakt, že jsou prkna Twinson plně recyklovatelná a jejich výroba i likvidace nezatěžuje životní prostředí.

 

Ploty Twinson_1 

Ploty Twinson

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody