Hliníkový fasádní obklad Twinson premium

Hliníkové obklady Premium jsou fasádní obklady s moderním designem a integrovaným systémem odvětrávání. Fasáda s nimi dýchá a nevlhne, zároveň obklady zabraňují úniku tepla, a šetří tak výdaje za energie. Obklady Premium jsou navíc bezúdržbové a splňují požadavky protipožární odolnosti třídy A.

Hliníkové fasádní systémy Premium_1 

Hliníkové fasádní systémy Premium

INTEGROVANÝ SYSTÉM ODVĚTRÁVÁNÍ

S hliníkovými obklady Premium fasáda domu dýchá. Zaručuje to systém odvětrávání, se kterým vzduch pod obkladem cirkuluje a odvádí vlhkost. Zároveň udržuje stálou teplotu domu – v zimě dům neprochladne, v létě se nepřehřívá.

Fasádní obklad může sloužit samostatně i jako součást obvodové izolace domu. Správná izolace sníží energetické ztráty až o 20 % a pomůže vám ušetřit výdaje za energie.

LUXUSNÍ VZHLED V MNOHA VARIANTÁCH

Jaká fasáda bude slušet vašemu domu? Na výběr máte všechny barvy RAL, černou, stříbrnou, hnědou a speciální barvy. S fasádou budou ladit i ukončovací profily, které také vyrábíme v řadě barevných variant.

Hliníkové fasádní obklady Premium můžete kombinovat i s obklady z kompozitního materiálu Twinson Premium. Jejich dřevěný vzhled vytvoří s hliníkem dokonalou designovou fasádu.

RYCHLÁ MONTÁŽ

Pro uchycení fasádních obkladů jsme vyvinuli speciální spony. S nimi je montáž fasádních obkladů velmi rychlá. Spony navíc neruší celkový vzhled fasády – jsou skryté uvnitř.

Díky systému speciálních spon (vzhled perodrážka) zapadají jednotlivé části hliníkové fasády Premium do sebe. Konstrukce s opěrnými příčkami zajišťuje fasádě vysokou odolnost.

ŠIROKÉ VYUŽITÍ

Hliníkové fasádní obklady Premium jsou velmi tenké, proto se hodí pro novostavby i starší zástavby. Využijete je na zateplenou i nezateplenou fasádu, pro obložení venkovních stěn, vikýřových oken, střešních oken a okapů.

Parametry:

  • snadná montáž se systémem skrytých spon
  • integrované větrání
  • možnost kombinace s obklady Twinson Premium
  • konstrukce s opěrnými příčkami
  • široký výběr barev (všechny barvy RAL, speciální barvy, eloxovaná černá, stříbrná, hnědá)
  • malá tloušťka
  • silné a robustní

Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody