Plastová okna Elegant s recyklovaným jádrem

Pořiďte si plastová okna, která vypadají elegantně a současně zajistí dokonalé těsnění. Rádi bychom vám představili plastová okna Elegant, která představuje ekologicky praktickou alternativu k hliníkovým oknům, a to díky recyklovanému jádru EcoPowerCore.

Plastová okna Elegant mají navíc opravdu vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Představují totiž vynikající hodnotou tepelné izolace Uf = 0,93 W/m2K. Jejich stavební hloubka je 76 mm, takže splňují veškeré požadavky pro novostavby i pro renovace.

Plastová okna Elegant se mohou pyšnit oceněním German Design Award a cenou Red Dot v kategorii “Produktový design”. To díky promyšlenému systému s úzkým, plošně lícovaným vzhledem, hladkými překryvy, hranatými zasklívacími lištami a volitelně dodávanými hliníkovými kryty nebo vhodnými dekory. Díky tomu, že tato okna mají extrémně štíhlé profily, vám zajistí v místnosti dostatek světla.

Okenní systém Elegant

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody