Fasádní PVC obklad dodá vašemu domu styl a zlepší jeho izolaci

Objevte moderní, spolehlivou a současně ekonomickou variantu obložení fasády vašeho domu. Představujeme vám PVC fasádní obklad Standard, který navíc podpoří i odolnost fasády a zlepší její izolaci.

PVC fasádní obklad je vyroben vyrábíme z tvrzené PVC pěny. Na ni je poté nanesena vrstva hladkého PVC. Díky tomu fasáda odolává vlivům počasí a nevyžaduje speciální údržbu. Jejich údržba i montáž je díky systému perodrážka a skrytým úchytům velmi snadná.

Fasádní PVC obklady Standard vám můžeme nabídnout v 8 pastelových barvách a 3 dekorech – hladkého povrchu a 2 struktur dřeva. Rozhodně je tedy z čeho vybírat a věříme, že u nás najdete tu nejlepší variantu pro váš dům.

Fasádní PVC obklady jsou ideální pro zakončení zateplení fasády. Ve spojení s izolací zabraňují únikům tepla a vy tak můžete ušetřit na nákladech za energie. Mezi zdí a fasádou je vždy mezera, kterou proudí vzduch. Ten odvádí vlhkost a pomáhá udržet stálou teplotu.

Montáž fasádních PVC obkladů není potřeba žádného speciálního nářadí. Jednotlivé profily lze jednoduše připevnit ke konstrukci pomocí skrytých šroubů, které neruší vzhled fasády. Máte zájem o fasádní PVC obklady? Kontaktujte nás.

 

PVC fasádní obklady standard_1 

PVC fasádní obklady standard

 

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 17:00
So, Ne: dle dohody