PVC fasádní obklad standard

PVC fasádní obklady Standard jsou spolehlivé a ekonomické obložení domu. Vyrábíme je z tvrzeného PVC, proto jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Jejich údržba i montáž je díky systému perodrážka a skrytým úchytům velmi snadná. Fasádní obklady Standard dodáváme v 8 pastelových barvách a 3 dekorech.

PVC fasádní obklady standard_1 

PVC fasádní obklady standard

ODOLNÁ FASÁDA, KTERÁ ZLEPŠUJE IZOLACI

PVC profily, ze kterých se fasádní obklady Standard skládají, vyrábíme z tvrzené PVC pěny. Na ni nanášíme vrstvu hladkého PVC. Díky tomu fasáda odolává vlivům počasí a nevyžaduje speciální údržbu.

Obklady jsou ideální pro zakončení zateplení fasády. Ve spojení s izolací zabraňují únikům tepla, a šetří tak výdaje za energie. Mezi zdí a fasádou je vždy mezera, kterou proudí vzduch. Ten odvádí vlhkost a pomáhá udržet stálou teplotu.

8 PASTELOVÝCH BAREV

Při výrobě probarvujeme PVC 8 různými barvami. Výsledek je celobarevný profil, na který není nutné nanášet barevnou fólii. U PVC fasádních obkladů Standard si vyberete nejen barvu, ale také jeden ze 3 dekorů – hladkého povrchu a 2 struktur dřeva. Tři jsou i tvary profilů, z nichž každý vytváří originální vzhled fasády.

Pro zakrytí dilatační a propojovací spáry mezi PVC profily dodáváme speciální spojovací kusy. Jsou ve stejných barvách jako samotné profily.

SNADNÁ MONTÁŽ

Montáž fasádních obkladů Standard zvládnete i sami. Nebudete potřebovat žádné speciální nářadí. Jednotlivé profily snadno připevníte ke konstrukci pomocí skrytých šroubů, které neruší vzhled fasády. Montáž je jednodušší i díky systému perodrážka – jednotlivé části obkladů zapadnou do sebe a vy je jen přivrtáte k podkladové konstrukci.

Parametry:

  • snadná montáž
  • tvrzené PVC
  • 8 barev a 3 dekory
     

Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody