Vchodové dveře Prestige jsou odolné a bezpečné

Od vchodových dveří očekáváme, že dokážou odolat nejen vlivům počasí, ale i vloupání. V naší nabídce proto najdete vchodové dveře Prestige, které skutečně něco vydrží. Zároveň mají atraktivní vzhled a dodají vašemu domu styl.

Vchodové dveře Prestige se vyznačují 2,5 mm silnou ocelovou výztuhou a mechanickými spojkami rohů. Odolnost dveří Prestige se důkladně testuje, a to až na 100 000 zavření. Toto číslo odpovídá 20 letům používání. To znamená, že toto je minimální výdrž dveřních profilů Prestige.

Vchodové dveře Prestige vás také přesvědčí vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. 5komorové dveřní profily Prestige jsou tedy mimořádně vhodné i pro vchodové dveře zateplených domů.

Výplň vchodových dveří Prestige se zasazuje do bezpečnostní dvoupatkové lišty. Do profilů Prestige je možné zasadit jakoukoliv výplň a použít je do kteréhokoliv typu dveří. Ať se rozhodnete pro výplň skleněnou, plastovou, nebo hliníkovou, profily s ní budou vždy ladit.

V případě, že budete chtít zvýšit bezpečnost vašich vchodových dveří, je možné bezpečnostní prvky doplnit také o integrované vícebodové zámky a bezpečnostní kování.

VCHODOVÉ DVEŘE PRESTIGE 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody