Vertikální žaluzie pro vaše soukromí

Jak optimálně zastínit interiér? Pro kvalitní stínění vašeho okna a zajištění vašeho soukromí jsou skvělou volbou vertikální žaluzie, které se perfektně hodí do interiéru s klasickými i francouzskými okny.

Vnitřní vertikální žaluzie pomáhají regulovat světlo příjemným způsobem a tak vytvoří příjemnou atmosféru ve vašem domově. Kromě toho se vertikální žaluzie vyznačují vysokým komfortem obsluhy, která je velmi jednoduchá.

Vertikální žaluzie se montují na nosný profil, který je vybaven pojezdy, na kterých jsou umístěné háčky pro zavěšení látek vertikálních žaluzií. Látky si můžete vybírat ze široké škály barevných odstínů a vzorů, různých druhů propustnosti světla apod. Velkou výhodou zastínění vertikálními žaluziemi je také jednoduchá montáž. Ovládání vertikálních žaluzií je velmi jednoduché, a to za pomocí kuličkového řetízku. Pokud máte zájem o vertikální žaluzie, kontaktujte nás.

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody