Fasádní obklad Twinson premium

Jaký fasádní obklad vám zajistí dlouhou životnost? Odpovědí je fasáda z kompozitního materiálu Twinson premium, která v sobě unikátním způsobem propojuje vlastnosti dřeva a PVC.

Fasádní obklad Twinson premium nevyžaduje žádnou údržbu. Spolehlivě odolá hmyzu, houbám, UV záření i vlhkosti. Současně si budete moci být jisti, že fasáda domu bude dýchat. Dobrou prodyšnost totiž zajišťuje systém větracích mřížek, kterými cirkuluje vzduch a odvádí vlhkost.

Velkou předností je, že fasádní obklad Twinson premium lze použít buď jako uzavřenou, nebo otevřenou fasádu. Rozdíl je ve velikosti spár a použitých lamel. Otevřená fasáda má viditelné spáry a také to znamená, že spotřebujete méně materiálu.

U obou variant lze obklady orientovat horizontálně i vertikálně. Obklady Twinson premium jsou k dostání ve třech odstínech – lékořice, kůra, břidlice. K zakončení hran fasády lze použít černé nebo hnědé hliníkové profily.

Fasádní obklad Twinson premium se skládá z borovicových pilin a PVC. Díky tomu vypadá jako dřevo, ale nepotřebuje nátěry ani další údržbu. Montáž fasádních obkladů Twinson premium je velmi snadná s použitím běžného nářadí. Fasádní obklady Twinson premium nejen, že skvěle vypadá, ale také funguje jako obvodová izolace. Takže má předností hned několik.

Fasádní obklady Twinson premium_1 

TWINSON FASÁDNÍ OBKLADY PREMIUM


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 17:00
So, Ne: dle dohody