Plastové dveře Arcade s ocelovými výztuhami

Pořiďte si vchodové dveře, které něco vydrží. Plastové dveře Arcade s ocelovými výztuhami jsou odolné a bezpečné. Jsme si tím jistí, jelikož jsou testovány na 100 000 zavření, což odpovídá 20 letům používání dveří. Minimálně tolik let vám tedy plastové dveře Arcade budou skvěle sloužit.

Vchodové dveře Arcade jsou pevné díky 2,5 mm silným ocelovým výztuhám a mají bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištu. Mohou být také opatřeny patentovanými mechanickými spojkami rohů, díky kterým jsou tyto vchodové dveře stabilnější a odolnější vůči vloupání. Také mohou mít integrované vícebodové zámky a bezpečnostní kování.

Tyto čtyřkomorové dveřní profily Arcade se hodí zejména pro vchodové dveře rodinných domů. Nezatíží rozpočet, a přitom jsou bezpečné a mají dobré izolační vlastnosti.

Do profilů Arcade je možné vložit jakoukoliv výplň: plastovou, skleněnou i hliníkovou. Designově s ní budou vždy ladit, vyrábíme je totiž s 36 různými dekory. Jedná se o ekonomický dveřní profil ideální také pro velké stavební projekty.

ODOLNÉ A BEZPEČNÉ VCHODOVÉ DVEŘE Arcade 

VCHODOVÉ DVEŘE ARCADE

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody