Venkovní žaluzie Z 90 splní dokonale nároky na stínění i zajištění soukromí

Doplňte svá okna o externí prvek, který je nejen estetický, ale také praktický. Pořiďte si venkovní žaluzie, které se řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken.

Naším tipem jsou venkovní žaluzie Z 90, které dokážou zajistit spolehlivé stínění i vaše soukromí. Současně mohou působit jako praktický izolant před úniky tepla skrz okenní tabule. Během slunečných dnů zase chrání před přehříváním interiéru.

Venkovní hliníkové žaluzie Z 90 vám poskytnou vysoký komfort bydlení. Lamely ve tvaru písmene Z s šířkou 90 mm mají na hranách těsnění, které zajišťuje dokonalé zaklapnutí a tím i maximální stínění. Lamely mohou být vedeny ve vodících lištách, které žaluzie zafixují ve správné poloze. I při silném větru jsou odolné vůči poškození a méně hlučné než žaluzie s vedením na lanku. Mají moderní vzhled, jsou opatřeny inovativními funkcemi a kromě toho, že velmi dobře dovírají, mají také menší nábal.

Venkovní žaluzie lze ovládat ručně klikou nebo elektromotorem pouhým stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Pro maximální uživatelský komfort mohou být žaluzie opatřeny větrným či solárním čidlem. Chtěli byste, aby venkovní žaluzie ladily k vaší fasádě? Široká nabídka odstínů RAL vám umožní zvolit si přesně takovou barvu žaluzií, která k vašemu domu nejlépe sedne.


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody