Předokenní rolety na ruční i motorové ovládání

Předokenní rolety umožňují nejen plynulou regulaci ostrých slunečních paprsků v místnosti, ale také efektivně působí jako tepelný či protihlukový izolant domu. Nenechte proto vašimi okny unikat zbytečně teplo a v létě zase ochraňte interiér před přehříváním. Zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění či klimatizaci.

Díky tomu, že jsou předokenní rolety nastavitelné, si můžete intenzitu slunečního světla pohodlně přizpůsobovat z pohodlí domova. Kromě stínící funkce vás také současně ochrání před zvídavými pohledy zvenčí. Předokenní rolety proto velice oceníte například tehdy, pokud máte dům s francouzskými okny, kdy vám udělají skutečně dobrou službu.

Námi nabízené předokenní rolety jsou vyrobeny z velmi odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Dokonalá izolace přispěje ke snížení hluku zvenčí. Předokenní

rolety mohou být ovládané buď manuálně, nebo motorem pomocí spínače a dálkovým ovládáním. Je zde možnost i inteligentního ovládání.

 

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody