Plastová okna Elegant - udržitelnost a kvalita oceňovaného designu

Hledáte plastová okna, která budou vynikat tepelně-izolačními vlastnosti a současně budou v souladu s vaším ekologickým přístupem? Rádi bychom vám představili plastová okna Elegant, která díky recyklovanému jádru EcoPowerCore nabízejí ekologickou alternativu k hliníkovým oknům.

Okenní systém Elegant 

Plastová okna Elegant se vyznačují vynikající hodnotou tepelné izolace Uf = 0,93 W/m2K. Jsou vhodné pro novostavby i renovace. Jejich stavební hloubka 76 mm totiž splňuje veškeré požadavky. Okna Elegant mají technologii EcoPowerCore, která přispívá i k ochraně životního prostředí. Jsou ze 100% recyklovaného PVC, přičemž každý kilogram recyklovaného PVC šetří až 2 kg emisí CO2.

V neposlední řadě vás plastová okna Elegant nadchnou svým minimalistickým designem. Mají úzký, plošně lícovaný vzhled, hladké překryvy, nové hranaté zasklívací lišty a volitelně dodávané hliníkové kryty nebo dekory. Za svůj atraktivní design získala plastová okna Elegant ocenění German Design Award a cenou Red Dot v kategorii “Produktový design”.

Extrémně štíhlé profily plastových oken Elegant vnesou do vašeho interiéru více světla, než okna klasická. Vhodná jsou pro realizaci obzvlášť velkých oken, díky speciální technologii lepení.


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody