Plastová okna Elegant - udržitelnost a kvalita oceňovaného designu

Hledáte plastová okna, která budou vynikat tepelně-izolačními vlastnosti a současně budou v souladu s vaším ekologickým přístupem? Rádi bychom vám představili plastová okna Elegant, která díky recyklovanému jádru EcoPowerCore nabízejí ekologickou alternativu k hliníkovým oknům.

Okenní systém Elegant 

Plastová okna Elegant se vyznačují vynikající hodnotou tepelné izolace Uf = 0,93 W/m2K. Jsou vhodné pro novostavby i renovace. Jejich stavební hloubka 76 mm totiž splňuje veškeré požadavky. Okna Elegant mají technologii EcoPowerCore, která přispívá i k ochraně životního prostředí. Jsou ze 100% recyklovaného PVC, přičemž každý kilogram recyklovaného PVC šetří až 2 kg emisí CO2.

V neposlední řadě vás plastová okna Elegant nadchnou svým minimalistickým designem. Mají úzký, plošně lícovaný vzhled, hladké překryvy, nové hranaté zasklívací lišty a volitelně dodávané hliníkové kryty nebo dekory. Za svůj atraktivní design získala plastová okna Elegant ocenění German Design Award a cenou Red Dot v kategorii “Produktový design”.

Extrémně štíhlé profily plastových oken Elegant vnesou do vašeho interiéru více světla, než okna klasická. Vhodná jsou pro realizaci obzvlášť velkých oken, díky speciální technologii lepení.

________________________________________________________________________________________________________________________________

Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 17:00
So, Ne: dle dohody