Plastová okna Eforte jsou vhodná pro pasivní domy

Jaká plastová okna použít pro nízkoenergetické a pasivní domy? V naší nabídce najdete prvotřídní plastová okna Eforte s 6komorovými profily, která jsou vhodná pro úsporné bydlení.

Plastová okna Eforte mají součinitel prostupu tepla rámem 0,95 W/m2K. Jejich zasklení až 56 mm se hodí všude tam, kde chcete opravdu ušetřit za energie. Kromě dorazového a středového těsnění mají profily Eforte navíc přídavné těsnění v křídle pod sklem. Sklo je zapuštěné do 25 mm hluboké zasklívací drážky, která brání úniku tepla a rosení oken.

Výhodou je, že si u nás můžete zvolit vzhled okna. Profily Eforte se vyrábějí až ve 40 barvách a dekorech i s hliníkovým pláštěm, díky kterému vypadají plastová okna jako hliníková. Okenní profily Eforte mohou mít také šedé jádro, takže okna nemusí být jen nudně bílá.

Okenní profily se vyrábějí i z recyklovaného PVC, přičemž okna z recyklovaného plastu jsou prověřena stejnými testy jako ty z prvomateriálu (panenského PVC) a nemají tudíž sníženou kvalitu. Pokud tedy sháníte ekologická okna z plastu, okenní profily Eforte jsou jasnou volbou.

BR-170619-00004

 

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody