Hliníkový fasádní obklad Twinson Premium přispívá k izolaci domu

Hledáte moderní fasádní obklad, který bude bezúdržbový a zároveň vám pomůže ušetřit výdaje za energie? Rádi bychom vám v tom případě představili fasádní hliníkový obklad Twinson Premium, který splňuje nejen tyto požadavky, ale má také mnoho dalších předností.

Hliníkové obklady Twinson Premium mají integrovaný systém odvětrávání, díky kterému fasáda dýchá, není poničena vlhkostí a zároveň zabraňuje úniku tepla. Zároveň udržuje stálou teplotu domu – v zimě dům neprochladne, v létě se nepřehřívá. Tato izolace dokáže snížit energetické ztráty až o 20 % Hliníkový obklad fasády navíc splňuje požadavky protipožární odolnosti třídy A.

Fasádní hliníkový obklad Twinson Premium lze instalovat samostatně nebo i jako součást obvodové izolace domu. Obklad si můžete přizpůsobit dle sebe. Na výběr máte všechny barvy RAL, černou, stříbrnou, hnědou a speciální barvy. S fasádou budou ladit i ukončovací profily, které také vyrábíme v řadě barevných variant.

Hliníkové fasádní obklady se vyznačují snadnou a rychlou montáží, a to pomocí speciálních spon, které navíc neruší celkový vzhled fasády, protože jsou nenápadně skryté uvnitř. Díky systému těchto spon zapadají jednotlivé části hliníkové fasády Premium do sebe. Hliníkové fasádní obklady Twinson se hodí pro novostavby i starší zástavby.

 

Hliníkové fasádní systémy Premium_1 

Hliníkové fasádní systémy Premium

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody