Venkovní parapety, které se neohnou a nezvlní

Reprezentativní vzhled a vysoká odolnost. To jsou dva základní parametry, podle kterých vybíráme venkovní okenní parapety. My vám přesně takové parapety můžeme nabídnout.

Venkovní parapety jsou důležitou součástí každého okna. Ochraňují fasádu před zatékáním a stékání vody po ní a také podtrhují estetický vzhled vašeho domu. Současně jsou i velmi praktické, jelikož skvěle slouží i jako podstavec pro truhlíky a květináče či jiné dekorace.

Připraveny pro vás máme venkovní parapety české výroby, které jsou z pevných a odolných materiálů, které jsou barevně i tvarově stálé. Výborně odolávají jak mechanickému poškození, tak povětrnostním podmínkám.

Již žádné parapety z dovozu, které jsou vyrobeny z tenčího a méně odolného materiálu, který zapříčiňuje jejich prohýbání a zvlnění. My pro vás totiž chceme to nejlepší.

Na objednávku vám dodáme parapety v jakékoliv barvě, kterou si vyberete ze vzorníku RAL.

Naše venkovní parapety jsou tvarově stálé, barevně stálé, odolné vůči nízkým i vysokým teplotám a odolné proti mechanickému poškození

 

 

 


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 17:00
So, Ne: dle dohody