Plastové dveře Eforte - bezpečí a odolnost až 20 let

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili plastové dveřní profily Eforte, které se vyznačují mimořádnou odolností. Ta je zajištěna zpevněním ocelovou výztuhou a zesílenou výztuží ze zinkových odlitků, která zvyšuje odolnost rohů. Společně s bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištou jsou dveře Eforte mimořádně odolné vůči mechanickému poškození i vloupání.

Vstupní plastové dveře Eforte uspěly v náročném testování a jsou nyní jedinými PVC dveřmi na našem trhu, které při dodržení správného výrobního postupu splňují podmínky bezpečnostní třídy RC3 jako celý výrobek.

Vchodové dveře s profily Eforte mají nejlepší izolační vlastnosti z naší nabídky. S překryvnou výplní je možné zasklení nebo výplň o šířce až 78 mm. Mají speciální těsnění s minimálními nároky na údržbu, které brání úniku tepla a je odolné proti přívalovým srážkám. Součinitel prostupu tepla rámem (Uf) je 1,3 W/m2K, u celých dveří (Ud) až 0,6 W/ m2K podle typu výplně. Úniku tepla zabraňuje i práh s přerušeným tepelným mostem, který je vysoký jen 2 cm, což znamená, že je bezbariérový.

Výplň dveří s profily Eforte může být překryvná. Takto dveře Eforte vypadají skutečně elegantně. Výplň může být hliníková, skleněná i z epoxidové pryskyřice, s každou výplní bude profil ladit. Na výběr totiž máte 40 různých barev a dekorů. Elegantní design podtrhují i oblé hrany profilů, které zároveň lépe odvádí vodu. Profily Eforte jsou vhodné pro jednokřídlé i dvoukřídlé, s falešným i pevným sloupkem, s otevíráním dovnitř i ven.

 

BEZPEČÍ A ODOLNOST TESTOVANÉ NA 20 LET Eforte 

VCHODOVÉ DVEŘE EFORTE


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 17:00
So, Ne: dle dohody