Aktuality a novinky

Plastová okna Elegant - udržitelnost a kvalita oceňovaného designu

Hledáte plastová okna, která budou vynikat tepelně-izolačními vlastnosti a současně budou v souladu s vaším ekologickým přístupem? Rádi bychom vám představili plastová okna Elegant, která díky recyklovanému jádru EcoPowerCore nabízejí ekologickou alternativu k hliníkovým oknům.

22.4.2021celý článek

HS portál - ideální řešení pro velké prosklené plochy

Elegance a funkčnost zdvižně posuvných systémů HS portál vás příjemně překvapí. Tyto posuvné systémy totiž poskytují mnohem větší možnosti z hlediska designu, rozměrů i funkčního využití než klasická francouzská okna a francouzské dveře.

26.4.2021celý článek

Objevte výhody předokenních rolet

Předokenní rolety vám umožní nejen plynule regulovat ostré sluneční záření v místnosti, ale také efektivně působí jako tepelný či protihlukový izolant domu. Nenechte proto vašimi okny unikat zbytečně teplo a v létě zase ochraňte interiér před přehříváním. Zajistěte si tak doma tepelný komfort s minimem nákladů na vytápění či klimatizaci.

18.5.2021celý článek

Terasové desky Twinson - to nejlepší řešení pro váš venkovní prostor

Dodejte své terase moderní design i praktičnost. Terasové desky Twinson mají vzhled dřeva a současně vynikající odolnost PVC. Terasy Twinson proto představují jednoduchou údržbu bez potřeby nátěrů a dlouhou životnost. Spolehlivě totiž odolají všem vlivům počasí i mechanickému poškození.

31.5.2021celý článek

Venkovní žaluzie Z 90 splní dokonale nároky na stínění i zajištění soukromí

Doplňte svá okna o externí prvek, který je nejen estetický, ale také praktický. Pořiďte si venkovní žaluzie, které se řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken.

14.6.2021celý článek

Vchodové dveře Prestige jsou odolné a bezpečné

Od vchodových dveří očekáváme, že dokážou odolat nejen vlivům počasí, ale i vloupání. V naší nabídce proto najdete vchodové dveře Prestige, které skutečně něco vydrží. Zároveň mají atraktivní vzhled a dodají vašemu domu styl.

29.6.2021celý článek