Terasy Terrace massive

Twinson Massive jsou masivní terasová prkna. Jsou ideální pro terasy okolo bazénů. Můžete je oříznout na jakýkoliv tvar a s otočnými nerezovými sponkami je snadno natočíte tak, aby kopírovala tvar bazénu.

Terasový systém Terrace Massive z kompozitového materiálu Twinson prošel zkouškou působení vnějšího požáru BROOF (t1) a může být tedy bez obav použit na plochých střechách rodinných domů i výrobních prostorů1. Jde o jediný kompozitní dřevoplastový (WPC) materiál na střešní terasy a balkony, který tuto certifikaci momentálně má.

Prkna Twinson Massive vyrábíme ze směsi dřeva a PVC. Terasa s nimi proto vypadá jako dřevěná, ale přitom je velmi odolná. Má nosnost 1750 kg/m2 a odolává hmyzu, dřevomorkám i vlhkosti. Za odolnost terasy ručíme zárukou 25 let.

Terasy Terrace massive_1 

Terasy Terrace massive 

6 BAREV A 2 BROUŠENÍ

Terasová prkna Twinson Massive vyrábíme v 6 přírodních barvách. Barva, kterou si vyberete po montáži časem mírně zesvětlá, to ale neznamená nic špatného. Změna barvy dokazuje, že prkna Twinson obsahují dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Na rozdíl od dřeva prkna Twinson nešednou. Zhruba po měsíci se jejich barva díky příměsi PVC ustálí.

Prkna Twinson Massive brousíme z každé strany jinak. Je proto jen na vás, jestli na povrch terasy použijete hladkou stranu, nebo stranu s drážkou. Oba typy zbroušení jsou protiskluzové.

VÝROBA ŠETRNÁ K PŘÍRODĚ

Na výrobu terasových prken Twinson používáme borovice z lesů s certifikátem PEFC. Borovicový les je rychle obnovitelný, proto je použití tohoto dřeva šetrné k přírodě. Certifikát navíc zaručuje, že se nevytěží víc dřeva, než kolik mezitím v lese vyroste. Terasová prkna Twinson jsou navíc plně recyklovatelná a testovaná na nezávadnost stejnými testy, jaké se používají na testování dětských hraček.

DŘEVOPLASTOVÉ TERASY TERRACE MASSIVE ODOLALY PŮSOBENÍ POŽÁRU

Terasový systém Terrace Massive z kompozitního materiálu Twinson prošel zkouškou působení vnějšího požáru BROOF (t1) a může být tedy bez obav použit na plochých střechách rodinných domů i výrobních prostorů. Jde o jediný kompozitní dřevoplastový (WPC) materiál na střešní terasy a balkony, který tuto certifikaci momentálně má.

Zkouška chování střech při působení vnějšího požáru se řídí podle původně evropské normy ČSN EN 13501-5, která stanoví přesný postup testování – zapálí se 600 g dřevěné vlny v drátěném koši, během hoření i po spálení vlny se podle jasných kritérií hodnotí, k jakému poškození povrchu střechy došlo (např. nesmí hořet, doutnat či odpadávat žádné její části). Jde o náročnější zkoušku, než musejí splnit materiály „zpomalující hoření“.

ODOLNÉ SPOJENÍ BOROVICE A PVC

Masivní terasová prkna Twinson Massive vyrábíme ze směsi borovicových pilin a PVC. Díky tomu vypadají jako luxusní dřevěné terasy, ale nepotřebují náročnou údržbu. S terasou Twinson neutratíte ročně tisíce za nátěry a oleje. Materiál Twinson je odolnější než dřevo – zejména proti dřevokazným houbám, hmyzu a vlhkosti. Na jeho odolnost dáváme záruku 25 let.

Terasy Twinson Massive mají nosnost 1750 kg/m2. Jednotlivá prkna jsou spojená sponkami, které pohlcují roztažnost materiálu. Ta je navíc jen 2 mm/m, proto se prkna nekroutí a nepraskají.

K BAZÉNU I NA NEROVNÝ PODKLAD

Prkna Twinson Massive jsou plné bez vnitřních komor, proto je možné je oříznout na jakýkoliv tvar. Ke konstrukci se prkna připojují nerezovými nebo PVC sponkami. Nerezové spony je možné v podkladovém systému otočit do jakéhokoliv úhlu, nejste tedy omezení 90stupňovým spojováním a kopírování oblého nebo atypického tvaru bazénu je snazší.

Před položením terasy navíc nemusíte speciálně upravovat podklad. Terasa Twinson Massive je vhodná i na nerovný povrch, který snadno vyrovnáte nastavitelnými sloupky. Konstrukce terasy může fungovat i jako samonosná.

Parametry:

  • nosnost 1400 kg/m2
  • roztažnost 2 mm/m
  • kompozitní nebo hliníkový (samonosný) konstrukční systém
  • rozestup podkladových hranolů 50 cm osově
  • výška prkna 20 mm

Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody