Terasy Terrace

Twinson Terrace jsou dutá terasová prkna vyrobená z borovicových pilin a PVC. Vypadají jako dřevěná, jsou však mnohem odolnější – nosnost terasy je 1400 kg/m2. Prkna Twinson Terrace jsou odolná proti hmyzu, dřevokazným houbám a vlhkosti, proto na ně dáváme záruku 25 let.

Terasy z kompozitního materiálu Twinson zvládnete smontovat i sami. Prkna přichytíte k podkladovému profilu jednoduše plastovými sponkami, které nemusíte šroubovat a na terase nejsou vidět. Terasa navíc nepotřebuje rovný podklad. S hliníkovou podkladovou konstrukcí může stát na nerovném povrchu nebo jako samonosná i na střeše.

BEZ PŘÍPRAVY PODKLADU

Terasu Twinson Terrace s hliníkovou konstrukcí můžete položit na jakýkoliv podklad. Pomocí stavitelných sloupků snadno vyrovnáte nerovnosti. Se samonosnou konstrukcí je tato terasa ideální i na střechu, kde je nutné brát ohledy na hydroizolaci.

S plastovými sponkami je navíc terasa rychle složená. Sponky nemusíte vrtat, stačí je zacvaknout do konstrukce a celou terasu zajistit šrouby na okrajích.

6 PŘÍRODNÍCH BAREV

Jakou barvu bude mít vaše terasa? Vybrat si můžete z 6 barevných variant. Barva terasy během po montáži časem mírně zesvětlá. Je to důkaz, že prkna obsahují dřevo, které jako každý přírodní materiál pracuje. Zhruba po měsíci se barva ustálí a díky PVC se už nemění.

Prkna Twinson Terrace mají z každé strany jiné zbroušení. Je proto na vás, jak výrazná bude drážka na povrchu terasy. Oba typy zbroušení jsou protiskluzové. Podle vlastního vkusu si vyberete i zakončení terasy lištou, ucpávkami v barvě terasy, nebo hliníkovým profilem.

ZÁRUKA 25 LET

Terasová prkna Twinson vyrábíme ze směsi PVC a borovicových pilin. Výsledkem je kompozitní materiál ideální pro venkovní terasy, které musí odolat vlivům počasí. Prkna Twinson vypadají jako dřevěná, na rozdíl od dřeva však nejsou náchylná k napadení hmyzem a dřevokaznými houbami, nepraskají a je téměř nemožné je poškrábat. Za jejich odolnost ručíme zárukou 25 let.

Venkovní terasu z prken Twinson nemusíte natírat a mořit. Nečeká vás proto práce ani výdaje spojené s údržbou terasy. S roztažností jen 2 mm/m se terasa vlivem tepla a vlhkosti nekroutí. Jednotlivá prkna jsou spojená sponkami, které pohlcují šířkovou dilataci prkna.

Parametry:

  • nosnost 1400 kg/m2
  • roztažnost 2 mm/m
  • kompozitní nebo hliníkový (i samonosný) konstrukční systém
  • rozestup podkladových hranolů 50 cm osově
  • výška prkna 28 mm


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody