Zdvižně posuvné dveře

Zdvižně-posuvné balkonové dveře otevírají novou možnost propojení interiéru a exteriéru. Mohou být až 2,6 m vysoké a 6 m široké. Vzniká tak velká prosklená plocha, která prosvětlí interiér. Se zdvižně-posuvným systémem bez námahy odsunete velké křídlo dveří a propojíte byt se zahradou, balkonem nebo terasou. Dveře navíc mohou být bezbariérové, PVC práh je vysoký jen 19 mm. 

POHODLÍ A BEZBARIÉROVOST

Stačí otočit kliku a bez námahy otevřete i velkou prosklenou plochu (širokou až 3 m). Křídlo dveří se nadzvedne a odsune se do strany po kolejnici. Zvládnete to jednou rukou.Dveře je také možné vybavit elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Zdvižně-posuvné balkonové a terasové dveře dodáváme se dvěma druhy prahu - PVC prahem pro novostavby a hliníkovým prahem pro starší budovy. PVC práh je vysoký jen 19 mm, a je tedy bezbariérový.

VYNIKAJÍCÍ IZOLAČNÍ VLASTNOSTI

Dveře se zdvižně-posuvným otvíráním jsou pětikomorové a skvěle izolují – součinitel prostupu tepla rámem je jen 1,3 W/m2K. Únikům tepla zabraňuje těsnění po celém obvodu dveří. To vkládáme přímo do profilu a nenavlékáme ho dodatečně strojově, proto v něm nevzniká pnutí a těsnění se nezkracuje. Kvalitní těsnění odolává větru i přívalovým srážkám.

Do profilu je možné vložit zasklení o šířce 24 až 42 mm i 52 mm silné zvukotěsné sklo.

DESIGNOVÉ PROPOJENÍ BYTU A ZAHRADY

Díky speciálnímu způsobu lepení skla mohou být balkonové nebo terasové dveře až 2,6 m vysoké. Celková prosklená plocha může být až 6 m široká a dokonale propojí váš byt se zahradou nebo balkonem.

Samotné dveře vyrábíme ve 40 různých barvách a dekorech. Vyberete si imitaci dřeva, kovový vzhled, nebo jiné moderní barvy? Dveře budou vypadat skvěle i při otevření – jako jediní vyrábíme dveřní profily nejen s bílým a hnědým, ale také s šedým jádrem. Pokud se tedy rozhodnete pro moderní imitaci kovu, nezůstanou vnitřní hrany rušivě bílé.

BEZPEČNÉ BYDLENÍ

Při výrobě balkonových a terasových dveří myslíme i na vaše bezpečí. Proto mají tyto dveře bezpečnostní dvoupatkovou zasklívací lištu a ocelové výztuhy, díky kterým jsou dveře stabilní a odolné proti vloupání. Do našich dveřních profilů je možné použít i bezpečnostní sklo.

Parametry:

  • součinitel prostupu tepla Uf = 1,3 W/m2K (Co je Uf?)
  • 5 komor
  • vestavná hloubka 76 mm
  • možnost zasklení 24-42 mm, zvukotěsné sklo 52 mm
  • bezbariérový práh
  • výška až 2,6 m, šířka až 6 m


Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody