Terasy

Vítejte ve světě Twinson, v němž se snoubí příroda a technologie. Twinson obsahuje dřevo a PVC a spojuje přednosti obou složek do jediného nového materiálu: přírodní vzhled a pocit tepla, který poskytuje dřevo, a odolnost a životnost, které nabízí PVC. Materiál Twinson je 100 % recyklovatelný a představuje tedy šetrnou alternativu k tropickým tvrdým dřevům.

Dlouhá životnost a šetrnost k životnímu prostředí: ideální materiál pro terasyPlastová podlaha na terasu

Produkty z patentovaného materiálu Twinson, který v sobě kombinuje dřevo a plast, se díky svému přirozenému vzhledu skvěle hodí do jakéhokoliv prostředí. Dřevoplastové terasy Twinson jsou ideální pro venkovní plochy, mimořádně snadno se udržují a jsou ekologickou alternativou k tvrdému dřevu.

Minimální nároky na údržbu. Materiál Twinson v sobě kombinuje dřevo a plast, a nabízí tedy dlouhou životnost, odolnost a nízké nároky na údržbu jako PVC. Materiál netvoří třísky a nepodléhá hnilobě, je odolný proti UV záření i hmyzu. Povrch zůstává příjemný mnoho let navzdory povětrnostním vlivům – není potřeba žádné natírání.
Ochrana životního prostředí Twinson šetří přírodní zdroje, je šetrný k životnímu prostředí a jako biomateriál je skutečnou alternativou k tvrdým dřevům z tropických oblastí. Zatímco tvrdé dřevo se získává pouze z ohrožených deštných pralesů, borovi cové dřevo pro materiál Twinson pochází z lesů s certifikátem PEFC, které jsou spravovány udržitelným způsobem. Vysoká životnost materiálu umožňuje dlouhodobé používání produktu, a to při zachování vysoké kvality. Na konci životnosti lze materiál Twinson 100 % recyklovat.
Vysoká odolnost proti uklouznutí. Broušený povrch plastové podlahy s drážkováním dodává deskám přirozený vzhled a zajišťuje vysokou míru bezpečnosti a komfortu. Povrch je bezpečný i za mokra – je odolný proti uklouznutí, a to bez ohledu na to, zda máte boty nebo bosé nohy. Twinson tedy splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti.
PEFC je mezinárodní organizace podporující udržitelné nakládání s lesy. Zkratka PEFC znamená „Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes“, tedy „Program schvalování systémů certifikace lesů“. PEFC je nejrozšířenější certifikační systém na světě. Značka PEFC garantuje, že je neustále vysazováno více stromů, než bylo vykáceno, a zůstává zachován poměr druhů. Produkty Inoutic z materiálu Twinson mají certifikát PEFC.

Brožura Twinson Terasy ke stažení ZDE
Leták Twinson Basic ke stažení ZDE

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů