Reference

Tyto společnosti si také vybrali u nás …

Naši klienti říkají

Byli jsme překvapeni jak rychle a pečlivě o nás bylo postaráno. Okna jsou skvělá, parapety drží. Děkujeme Vám a přejeme ať firma jen roste! Určitě Vás budeme doporučovat i dalším známým a doufáme, že na naše doporučení spousta z nich dá.
Petr a Hana Černí, Brno

Chtěl bych poděkovat pracantům z Vaší firmy, kteří rychle a bez zbytečného nepořádku namontovali okna na můj dům. Plánuji stavět dům dceři a určitě nebudu uvažovat o jiném řešení. Cena totiž pro mne nehraje tak zásadní roly jako neodfláknutá práce a solidní přístup. Mám rád, když s mnou lidé jednají narovinu, a to vy opravdu zvládáte na jedničku s hvězdičkou.
Pavel Sedlák, Brno

Dlouho jsme váhali s výběrem vhodného dodavatele plastových oken a žaluzií pro naše kanceláře. Důležitá pro nás byla rychlost a samozřejmě cena. Zvolili jsme Vás a bylo to rozhodnutí správné. Máte velmi příjemné zaměstnance a vše probíhalo podle našich představ. Děkuji za spolupráci a těším se na další.
Jan Reiss

Bohužel až po namontování oken jsem zjistil, že sklo je poškrábané. Bál jsem se, že se nového skla jen tak nedočkám a smířen s klasickými průtahy od firem, jsem podal žádost o reklamaci. Jaké bylo ovšem mé překvapení, když byla reklamace téměr ihned vyřízena a sklo do týdne vyměněno. Skvělá práce!
Karel Rahůnek, Brno
Europlast-Morava - Reference klientů