PVC fasádní obklad premium

PVC fasádní obklady Premium se se svými 29 barvami a dekory trefí přesně do vašeho vkusu. Vyrábíme je z tvrzeného PVC, které navíc potahujeme kvalitní fólií, a tak fasáda dlouhá léta odolává vlivům počasí. PVC obklady Premium jsou nenáročné na montáž i údržbu a pomáhají snížit výdaje za energie.

PVC fasady Premium

ODOLNÁ FASÁDA, KTERÁ DÝCHÁ

Obklady Premium vyrábíme z tvrzené PVC pěny se svrchní 0,5 mm silnou vrstvou koextrudovaného PVC. Navrch nanášíme odolnou barevnou fólii. Díky tomu má fasáda dlouhou životnost a chrání dům před UV zářením a povětrnostními vlivy.

Mezi stěnou a obkladem je vždy mezera, kterou proudí vzduch. Díky tomu fasáda dýchá – cirkuluje pod ní vzduch, který odvádí vlhkost a udržuje stálou teplotu. Tak PVC fasáda Premium přispívá ke snížení výdajů za energie.

29 BAREV A DEKORŮ

Na jednotlivé desky nanášíme odolnou fólii, která dává fasádě barvu. Na výběr máte celkem 29 barev a dekorů, mezi kterými jsou imitace dřeva, metalické dekory i barvy s hladkou povrchovou úpravou.

Použijete jednotlivé desky horizontálně, nebo vertikálně? Výsledný vzhled fasády je jen na vás.

SNADNÁ MONTÁŽ

Vzhled PVC obkladů Premium neruší šrouby, ty jsou díky systému perodrážka skryté. Samotná montáž je velmi jednoduchá. Nepotřebujete speciální nářadí, desky k sobě připevníte právě pomocí systému perodrážka a přivrtáte je k podkladové konstrukci.

PVC fasádní obklady Premium jsou vhodné samostatně jako dekorativní fasáda i jako zakončení obvodové izolace.

Parametry:

  • tvrzené PVC
  • odolná povrchová úprava fóliováním
  • 29 barev a dekorů
  • snadná montáž

Provozovna

Navštivte největší vzorkovou prodejnu na Jižní Moravě. Prodejna_s-logem 

Nevíte si rady v výběrem plastových oken? Tak neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám odborně poradíme s výberem těch nejvhodnějších oken pro váš byt či dům. V naší vzorkovně najdete veškerá řešení pro montáž oken i dveří.

S výběrem vám ochotně poradí naši proškolení technici.

Kontaktní informace:
EUROPLAST – Morava s.r.o.
Holasice 314
664 61 Holasice

Tel.: +420 547 232 360
E-mail: info@europlast-morava.cz

IČ: 65277716
DIČ: CZ65277716

Parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti.

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30
So, Ne: dle dohody