Dotace oken

Program Zelená úsporám, je zaměřen na podporu instalací zdrojů na vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie, ale také investic do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. To znamená, že i na vaše plastová okna (dveře) můžete získat dotaci od Ministerstva životního prostředí a ušetřit tak desítky tisíc na vašem projektu.

Získat dotaci na nová plastová okna nebo dveře není žádná věda, zvládne to úplně každý. Na každém krajském pracovišti Státního fondu životního prostředí (SFŽP) nebo webových stránkách zelenausporam.cz získáte formulář s žádostí o podporu. My za vás vyplníme tzv. krycí list, se všemi technickými údaji. Vyplněný formulář spolu s krycím listem, podáte na krajském pracovišti SFŽP. Pokud jsou dokumenty potvrzeny, tak přibližně do tří měsíců od podání žádosti obdržíte vyrozumění o poskytnutí podpory. Po dokončení projektu a potvrzení této skutečnosti vám bude doručena smlouva po jejímž podepsání získáte podporu. Více informací naleznete na stránkách zelenausporam.cz.

Naše výrobky prošly celou řadou velmi přísných testů Státního fondu životního prostředí a splňují podmínky pro udělení dotace Zelená úsporám. Díky tomu máte možnost podstatně snížit náklady na výměnu. Zároveň si můžete být jisti, že naše výrobky vám garantují snížení nákladů na vytápění a úspory provozních nákladů s ohledem na ekologii. Více informací o výhodách plastových oken.

Zelena usporam